BinylPRO

LAMINUOTŲ GRINDŲ KOLEKCIJOS

„BinylPRO“ yra įvairių dekorų, atitinkančių bet kokį skonį ir gyvenimo stilių. Ir, svarbiausia, jis tinka daugelyje sričių, pavyzdžiui, svetainėse, miegamuosiuose, vaikų darželiuose, vonios kambariuose (laikykitės montavimo instrukcijų), virtuvėms ar net žiemos sodams.

Medienos dizainas | 33 klasė, AC5 | 8 mm | Formato dydis: 192 x 1285 mm
Informacija apie pakuotę: 1 dėžutėje yra 9 lentos = 2,22 m2 / 23,89 kv. pėd. (16,5 kg / dėžutė)

Plytelių dizainas | 33 klasė, AC5 | 8 mm | Formato dydis: 327 x 635 mm
Informacija apie pakuotę: 1 dėžutėje yra 11 lentų = 2,28 m2 / 24,54 kv. pėd. (17,2 kg / dėžutė)

Krono Original®

Eglutės Rašto Laminuotos Grindys- Herringbone

Krono Original®

LAMINUOTOS GRINDYS - Altitude

Didelio ilgio ir pločio (2 000 x 242 mm) kolekcija sukuria kilnų, kaimiško stiliaus tikrų medinių grindų lentų įspūdį – ekstravagantišką atmosferą geriausiose tradicijose. Aukštos kokybės autentiškos reljefinės struktūros išskiria kilnius kontrastus ir jaudinančius daugialypius efektus. Taktilinė sinchroninių porų struktūra atitinka dekoro grūdėtumą ir taip parodo natūralios medienos savybes.
Krono Original®

LAMINUOTOS GRINDYS - ATLANTIC 8

Įvairių dekorų ir skirtingų tekstūrų laminatas. Nuo gaivių pilkų niuansų iki natūralių medienos atspalvių bei šiltų, tamsių spalvų. Tarp šios kolekcijos rasite kiekvieno šeimos nario skonį atitinkančias grindis. 
Dėl MO.RE! technologijos šis laminatas yra atsparesnis drėgmei, o tai yra itin geras dalykas. Juk kasdieninės nelaimės namuose ištinka mus visus. 

Krono Original®

LAMINUOTOS GRINDYS - ATLANTIC 12

Tobulos grindys jūsų namams. 

Visos Atlantic 12 kolekcijos grindys turi autentišką,  aukštos kokybės reljefinę tekstūrą. Nuo šviesaus Iceberg ąžuolo iki tamsaus pamatinio ąžuolo- šios kolekcijos grindys tinka kiekvienam skoniui ir pritaikymui. 

MYSTYLE BY KRONOFLOORING

LAMINUOTOS GRINDYS - MyArt Long board

“MyStyle” grindys buvo sukurtos siekiant tobulinti tokius žmones kaip jūs, kurie su mumis sieja savo aistrą naujovėms, kokybei ir individualiam gyvenimo būdui. Ir šiuo atžvilgiu jie nedaro jokių kompromisų.
MyStyle by Kronoflooring

LAMINUOTOS GRINDYS - MyDream

MYSTYLE BY KRONOFLOORING

LAMINUOTOS GRINDYS - MyArt